wedding photo  svadobné foto
svadobný fotograf

Bežne nefotím v takomto oblečení, jedine na zvláštne želanie ;-). Inak, táto fotka už nie je najčerstvejšia, tak sa neprekvapte keď na svadbu príde namiesto tohoto mladíka fotiť starý zarastený chlap :D, ale už veľmi dlho neviem násť čas sa odfotiť..


Čím dlhšie fotím, tým menej sa snažím fotku vymyslieť, ale viac ju chcem zachytiť. V mysli sa zameriavam na vystihnutie správneho momentu. Stále viac mám rád fotky, ktoré síce vyzerajú "obyčajne", ale verím, že pre vás majú vyššiu dokumentárnu hodnotu (ako kopírovanie stále rovnakých dopredu naučených póz). Ponúkam portréty i reportáž zachytávajúcu vaše skutočné pocity, váš smiech na mojich fotkách je skutočne váš. Snažím sa zachytiť vašu skutočnú náladu. Snažím sa urobiť fotenie pohodovým a nenásilným výletom a do svadby ako celku zasiahnuť čo najmenej. Či sa mi to darí, posúďte, prosím, z ukážok práce. Ďalšie, nielen svadobné, nájdete i na týchto stránkach:
Michal Parvanov - fotografia
fotografia - Michal Parvanov
Ponuka fotografií, fotografovania a príbuzných služieb vysokej kvality. Fotoobrazy i s makrofotografiami aj panoramatické, cestovateľská fotografia, grafický dizajn, čistenie a odpredaj fototechniky, poradenstvo,...
facebook stránka
facebook stránka
Michal Parvanov - photographer - facebooku už čas nedávam, takže nové fotky tu nenájdete, ale pokiaľ vám nestačili tieto galérie, tak na fb je hromada starších fotiek v dalších galériách..
PLANTAE - natural perception
plantae.sk
Komplex stránok zo sveta kurióznych rastlín. Obsahuje galérie fotografií a ilustrácií, populárno-vedecký časopis o rastlinách, ponuku rastlín, fotografické portfólio a ponuku fotoslužieb Michala Parvanova i fórum zamerané na rastliny. Fotogalérie a články sú nielen o kultivácii a prírodných lokalitách mäsožravých rastlín, sukulentov a kaktusov, drevín, letničiek a trvaliek ...
fotografovanie...

Ponúkam fotografovanie v exteriéri, v akýchkoľvek podmienkach a lokalitách. Rozsah práce závisí od vašich požiadaviek. Najčastejšie to býva portrétne fotografovanie, zvyčajne jednu až tri hodiny fotenia v exteriéri. Dokumentárne fotografovanie svadobného obradu a hostiny i do neskorých nočných hodín. Fotografovanie svadobných príprav či odobierky, predsvadobné fotenie,...

... na mieru ušijem rozsah práce podľa vašich požiadaviek, potrieb, možností, ... neváhajte s otázkami ...

Za vašou svadbou pricestujem kdekoľvek.

Extrémy nie sú problémom a nafotený môžete mať i svoj novomanželský zoskok s padákom...

postprodukcia...

Kompletná digitálna úprava fotografií, pozostávajúca z výberu záberov, vyladenia jednotlivých farebných kanálov (úprava farby na dosiahnutie čo najvernejšieho obrazu či špecifickej atmosféry), úprava kontrastu, saturácie obrazu, prípadné vyretušovanie nežiadúcich javov a objektov, optimálne doostenie obrazu,... sú SAMOZREJMOSŤOU a robia sa pre KAŽDÚ fotografiu ZVLÁŠŤ. Niektoré vybrané fotografie sú optimálne prevedené na čiernobiele, či úplne alebo čiastočne tónované. Tento proces trvá cca dva týždne intenzívnej práce (podľa množstva záberov a farebného charakteru prostredia).

Kópie fotografií sú vyexportované pre internetové aplikácie, teda sú zmenšené, doostrené (procesom optimálnym pre konkrétnu veľkosť obrazu) a skomprimované tak, aby sa dali jednoducho posielať mailom (alebo uverejniť na webe), ale pri zachovaní veľkého množstva detailov obrazu.

Súčasťou služieb je aj vytvorenie krátkej ukážkovej videosekvencie z vybraných fotografií.

Celú prácu odovzdávam na dvd (samozrejme potlačenom).

Navyše, vyhotovím jednoduchú internetovú galériu, kde použijem všetky, alebo len vami vybrané zábery. Po jej umiestnení na web môžete poslať vašim priateľom len link a teda takýmto spôsobom ušetriť množstvo času stráveného posielaním jednotlivých fotografií mailom. Webový priestor a prevádzku internetovej galérie nemusíte hľadať inde. Je v ponuke.

Najrozličnejšie úpravy obrazu, akékoľvek, aké je fantázia schopná obsiahnuť. Myslíte si, že by sa niečo nedalo? S takým problémom som sa ešte nikdy nestretol.

realizácia fotografií...

Papierové fotografie - vami vybrané fotografie spracujem do formátu optimálneho pre laserový osvit (klasická, chemická cesta výroby, vyniká farebným rozsahom a stálosťou) a zabezpečím ich výrobu v dodávateľskej firme s overenou kvalitou práce. Rozmery jednotlivých formátov nájdete tu. Príprava fotografií spočíva v ich prevzorkovaní a doostrení presne podľa potrieb prístroja, ktorý ich vyrába a rozmeru výslednej fotografie. Takto je možné dosiahnuť najvyššiu možnú kvalitu.

Fotoalbum - vyhotovím buď z albumu, ktorý si prinesiete, alebo si vyberiete z niektorého u mňa. Ponuku fotoalbumov nájdete tu.

Fotokniha - kvalitná fotokniha Graphistudio, vyhotovenie pre veľmi náročných klientov... Vybrať si jednu z variant môžete tu: Graphistudio.

Fotokniha - štýlové fotoknihy značky Couturebook (v Európe v ponuke od začiatku roku 2009), vyhotovenie pre najnáročnejších klientov... Prevedenia v rôznych štýloch, vybrať si môžete tu: Couturebook. A ponukový katalóg si môžete stiahnuť tu: Couturebook katalóg.

neobmedzené možnosti...

Niečo chýba? Tak som to sem určite len zabudol napísať...   A nech vám prípravy idú podľa predstáv ;)


 
služby svadobného fotografa informácie o svadobnom fotení svadobný fotograf
 
 
zdieľaj