wedding photo  svadobné foto
rozmery a ceny fotografií v papierovej forme...

formát   cm     cena   €
 10 x 15       0,23
 13 x 19       0,46
 15 x 23       1,33
 20 x 30       2,82
 25 x 38       4,49

veľkosť do šírky (kratšia strana fotografie) až 60 cm - dohodou

rozmery a ceny fotografií vytlačené na plátno a napnuté na ráme...

formát   cm     cena   €
 55 x 90       45

akákoľvek veľkosť do šírky (kratšia strana fotografie) až 60 cm - dohodou

výroba fotografií...

Fotografie sú vyrábané digitálnym minilabom Fuji Frontier 350. Technická realizácia prebieha v Trenčíne v dodávateľskej firme Vfoto, kde je kvalita vyrobených fotografií spoľahlivo vysoká. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality vašich papierových fotografií je digitálny vstup do minilabu upravovaný tak, aby bol výsledok čo najvernejší.

tipy a odporúčania...

Fotografie z digitálneho fotoaparátu sú v pomere strán 3:2. Z ponúkaných formátov papierových fotografií tomuto pomeru zodpovedajú formáty: 10x15, 20x30 a čiastočne 25x38. Ostatné fotografie majú po výrobe v minilabe biele pásy na dvoch stranách, ktoré treba orezať (nie je problém, ide len o čas). Pri výbere albumu si všimnite rozmer strany, mal by byť väčší aspoň o 0,5 cm (optimálne 1 cm) ako rozmer najväčších fotografií, ktoré si objednáte. Takisto treba porovnať počet záberov a počet strán albumu. Neviete odhadnúť? Nechajte to na mňa!

Je oveľa pôsobivejšie mať v albume čo najväčšie fotografie. Takýto album je oveľa zaujímavejši ako album s veľkým množstvom fotografií malého formátu. Na veľkú fotografiu sa pozeráte a upúta vás, ale stránky s množstvom malých fotiek prelistujete a celok pôsobí nudnejšie. Niekedy je menej viac.


 
 
zdieľaj