wedding photo  svadobné foto
ponuka fotoalbumov, výpredaj posledných kusov...

Fotoalbum č. 9: Jednoduché prevedenie, veľké samolepiace strany (fotografie prekryté ochrannou fóliou), maximálny rozmer fotografie: 21x32 cm, povrch: neutrálna tkanina, optimálne využitie - nalepiť veľké foto na 1. stranu obalu, 30 strán, cena 12 €.

svadobný fotoalbum 9 obr.1svadobný fotoalbum 9 obr.2

Fotoalbum č. 27: Decentné prevedenie, veľké strany, maximálny rozmer fotografie: 27x32 cm, povrch: jemná tkanina, potlačený vzor, 60 čiernych strán, cena 20 €. (Na fotke s ochrannou fóliou a štítkom.)

svadobný fotoalbum 27 obr.1

Fotoalbum č. 30: Decentné prevedenie, čierne strany, maximálny rozmer fotografie: 24x29 cm, povrch: vzorovaná tkanina so zlatou potlačou, 40 strán, cena 16 €.

svadobný fotoalbum 30 obr.1svadobný fotoalbum 30 obr.2

výroba fotoalbumu...

Svadobný fotoalbum realizujem z albumu, ktorý si vyberiete z tejto ponuky, ale i z albumu, ktorý si prinesiete. Výber fotografií môžete nechať na mňa, hlavne ak sa jedná o svadobné portréty. Fotografie z hostiny či spoločné fotografie s rodinou lepšie vyberiete vy, keďže pri tomto výbere hrá nezanedbateľnú úlohu aj skutočnosť, kto na fotografii je a aký je váš vzájomný vzťah (ja ich môžem posúdiť len z umeleckého a technického hľadiska). Cena za fotoalbum pozostáva zo samotnej ceny prázdneho albumu, z ceny vyrobených fotografií s dopravnými nákladmi a nákladov za grafické spracovanie (závisí od rozsahu práce). Počet vyplnených strán, záberov na stranu,... sú vecami dohody. Dôrazne však odporúčam vybrať si radšej fotografie väčšieho formátu i za cenu menšieho množstva fotgrafií v albume.

Fotoalbum odporúčam rezervovať najneskôr počas svadby. Takto ho môžete mať hotový už spolu so spracovanými fotografiami (na požiadanie), bez ďalšieho čakania. Navyše nie všetky ponúkané albumy sú trvalo na sklade, zabezpečenie vypredaného albumu môže trvať týždne.


 
 
zdieľaj